Szkolenia komputerowe w domu Klienta

    Indywidualne szkolenia w domu Klienta, to najlepszy sposób na zapoznanie się z możliwościami, jakie oferują współczesne komputery oraz inne urządzenia cyfrowe, jak fotoaparaty, kamery cyfrowe, skanery, drukarki i dyktafony.

Kameralna atmosfera, jaką zapewnia azyl własnego domu ułatwia zdobywanie wiedzy bez zbędnego stresu. Niebagatelne znaczenie ma też praca na własnym, dobrze znanym sprzęcie. Postęp technologiczny niestety nie ułatwia życia osobom dopiero co poznającym zasady obsługi komputera.

    Na szkoleniach grupowych często zdarza się, że ekrany monitorów wyświetlają co innego w pracowni komputerowej a co innego na komputerze domowym. Powód jest prosty - istnieje kilka wersji samego systemu operacyjnego Windows, zaś programów użytkowych - co najmniej kilkanaście, więc łatwo się w tym wszystkim pogubić, szczególnie, gdy jest się komputerowym nowicjuszem...

Utrudnia to niestety naukę (szczególnie osobom starszym) i jest powodem wielu stresów, a w konsekwencji prowadzi często do zaniechania przygody ze wspaniałym narzędziem, jakim jest komputer.

Oferta skierowana jest do wszystkich grup wiekowych i zawodowych.
Moje wieloletnie doświadczenie umożliwia dostosowanie zakresu oraz poziomu szkolenia dla każdej osoby, stosownie do jej bieżących potrzeb oraz możliwości finansowych.

    Przystępne koszty szkolenia indywidualnego w zakresie obsługi komputera są porównywalne, a nierzadko tańsze od korepetycji z języków obcych, czy przedmiotów ścisłych.

    Ponadto, w ramach zajęć bardzo często rozwiązywane są problemy techniczne związane ze sprzętem i/lub oprogramowaniem. Tego nie uświadczą Państwo na żadnym szkoleniu grupowym!
Pozwala to zaoszczędzić niemałe kwoty związane z naprawą, konfigurację oraz serwisem sprzętu komputerowego.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z tej formy nauki!

Uwaga!

    Wszystkim moim Klientom indywidualnym po zakończeniu cyklu szkolenia zapewniam bezpłatną, doraźną pomoc w sytuacjach awaryjnych za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej lub komunikatora Gadu-Gadu przez czas nieograniczony.