Wyszukiwanie informacji - metody zaawansowane

     Większości osób wydaje się, że wyszukiwanie informacji w Internecie, to obecnie czynność niesłychanie prosta - wystarczy wpisać w wyszukiwarce jedno lub kilka słów. W większości przypadków otrzymujemy irytującą nas "informacyjną papkę". Poruszanie się w tym gąszczu zbędnych informacji jest czasochłonne i denerwujące.

     Wiedza w zakresie zaawansowanego wyszukiwania informacji jest szczególnie przydatna dla właścicieli firmowych stron internetowych. Pozwala m.in. uzyskać wiele cennych informacji przydatnych w budowaniu strategii marketingowej firmy oraz w pozycjonowaniu firmowej strony www.

Firma "Softserwis" oferuje jednodniowe szkolenia w zakresie zaawansowanych metod wyszukiwawczych. Umiejętności zdobyte na zajęciach pozwolą Państwu szybko i efektywnie wyszukiwać cenne informacje w Internecie, nie tylko poprzez wyszukiwarkę Google. Poznacie alternatywne i równie skuteczne metody.

     Koszt szkolenia jest niezależny od ilości uczestników! Z tego też względu korzystnie jest zebrać większą ilość chętnych.

Zajęcia grupowe odbywają się w siedzibie Państwa Firmy oraz na Państwa sprzęcie i oprogramowaniu.
Uczestnicy szkolenia otrzymują stosowne materiały dydaktyczne.